מטפלים ברפואה סינית

מטפלים ברפואה סינית להריון

בתקופת ההיריון האישה אינה מקבלת מחזור עקב עליית ההורמונים בגופה. חלק מהנשים סובלות מבחילות והקאות במהלך תקופת ההריון. במשך תקופה ארוכה מטפלים ברפואה סינית סייעו לנשים בהריון להתגבר על סימפטומים שונים,החל מהקאות ועד בחילות,כאבי גב תחתון באמצעות טיפולים שונים.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

טיפול שיאצו בהריון מסייע לנשים ומעניק תמיכה לגוף. טיפול שיאצו מפחית את רמת המתח,מרגיע את תחושת השרירים.טיפולי שיאצו הם טיפולים בטוחים לנשים במהלך ההריון,לכן נשים שמצבן הבריאותי טוב לא צריכה לחשוש מפני טיפולים מסוג זה.

האם  דיקור סיני בהריון מסוכן

נשים מתחילות את ההיריון במצב של חוסר איזון היכול להיות חוסר דם, בעיה בכבד, לחץ ומתח. בשונה מדיקור סיני רגיל, דיקור סיני בהריון מתבצע למספר מטופלים האם והעובר. מטפלים ברפאה סינית יבחרו את נקודות הדיקור בהתאם למצבה של האם. באמצעות האבחנה של המטפלים יהיה ניתן לטפל בבעיות המפריעות לאורח חיים תקין ולרפא אותן על ידי דיקור סיני.

הטיפול הנפוץ ביותר לנשים בהריון הוא דיקור סיני

הטיפול הנפוץ ביותר לנשים בהריון הוא דיקור סיני

צמחי מרפא סינים

תורת צמחי מרפא סינים הינה תצורה הדורשת מומחיות רבה, לא פחות מתחומים אחרים ברפואה הקונבנציונלית. צמחי מרפא סינים אינם גורמים לתופעות לוואי, אבל לפני שלוקחים אותם יש להתייעץ עם בעלי הבנה בתחום כמו מטפלים ברפואה סינית. הם יוכלו לייעץ איזה צמחי מרפא סינים מתאימים, כמה פעמים יש לקחת את צמחי המרפא, על מנת להביא לשיפור במצב הרפואי.