טיפול סיני למיגרנה

החיים המודרניים גורמים מדי באים ללחצים הבאים לביטוי בירידה בבריאות. ישנן מחלות הגורמות לכאבי ראש. יחד עם זאת, יש להבדיל בכאבי ראש הנמשכים לאורך תקופה ארוכה לבין כאבי ראש החולף במהירות. מיגרנה מאופיינת בכאב חד באחד מצידי הראש שהולך ומחמיר. התקפי מיגרנה מתחילים ברוב המקרים בחלק אחד של הראש ובהמשך מתפשטים לראש כולו.

גם למגנות הטיפולים ההסיניים מאוד יעילה

גם למגנות הטיפולים ההסיניים מאוד יעילה

הרופאה הסינית רואה בחיים המודרניים המחייבים ישיבה מול מחשב כגורם להופעת המיגרנה.טיפול סיני למיגרנה יתמקד בשורש הבעיה ולא רק בניסיון להפחית את הכאב .למשל,ייתכן כי אדם אוכל מאכלים מסוימים שגורמים להופעת כאבי ראש.

ריפוי בצמחים לבעיות קשב וריכוז

הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה הגורמת לחוסר תפקוד בחיי היום יום. הרפואה הסינית אינה מסתפקת רק באבחון ההפרעה, אלא בוחנת את ההפרעה  לעומק. בעוד הרפואה הקונבנציונלית מטפלת בהפרעה בעזרת כדורים ותכשירים שונים, הרפואה הסינית בוחנת שיטות טיפול שונות כמו דיקור סיני, ריפוי בצמחים ועוד, שהמטרה היא להחזיר את המערכת לאיזון.

טיפול ברפואה סינית לחולי סכרת

סוכרת היא מחלה שלא תמיד תלויה ברמת הסוכר בגוף.המחלה נוצרת כתוצאה מפגיעה בהפרשת האינסולין. הפגיעה בהפרשת האינסולין מלווה בהפרעות במאזן החלבונים. למחלה סימנים רבים: פגיעה בתיאבון בא לביטוי בתיאבון מוגזם או חוסר בתיאבון, תחושת צמא, ירידה במשקל. הרפואה הסינית מציעה טיפולים שונים להתמדדות עם המחלה. אחד הכלים הידועים הוא מחט. המחט יכולה לווסת את האנרגיה בגוף . דיקור סיני עשוי לשפר את מצבם של החולים בסכרת, וקיימות שיטות שונות ורבות של טיפול ברפואה סינית למגוון בעיות וכאבים.