טיפול ברפואה סינית

טיפול ברפואה סינית להפחתת החרדה

חרדה היא תגובה של הגוף למצבי לחץ. כל אדם בחייו חווה לא פעם חרדה במהלך חייו, לפני מבחן חשוב באוניברסיטה, לפני נאום מול קהל.ברוב המקרים מדובר בחרדה זמנית שאינה גורמת נזק. אולם במקרים מסוימים החרדה גורמת לנזק רב ונהפכת לחלק משגרת החיים. במקרה כזה יש פגיעה באיכות החיים ואז יש צורך לקבל טיפול מתאים להפחתת החרדה. אנשים הסובלים מחרדה נוטים לעיתים לחשוב כי מדובר במחלה אחרת.

איך טיפול ברפואה סינית מסייע לנשירת שיער?

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

בשונה מהרפואה הקונבנציונלית הדוגלת במתן תרופות, טיפול ברפואה סינית להפחתת החרדה אינו כולל שימוש בתרופות כימיות הכוללות תופעות לוואי. הצמחים נלקחים לזמן מבוקר וכאמור אין תופעות לוואי.

מטפלים ברפואה סינית והרשת החברתית

המצאת  הרשת החברתית שינתה את חייהם של רבים. הרשת החברתית מציעה הרבה יותר מאשר האפשרות לשחק במשחקי מחשב. הרשת החברתית מציעה מפגש וירטואלי עם אנשי מקצוע מתחומים שונים ובין היתר מתחום הרפואה.

הרשתות החברתיות תרמו המון גם לרפואה הסינית

הרשתות החברתיות תרמו המון גם לרפואה הסינית

אנשים המחפשים מטפלים ברפואה סינית יכולים לפנות למצוא אותם ברשת החברתית. יתרונה של הרשת החברתית באפשרות ליצור קשר עם מטפלים ברפואה סינית שרחוקים מבחינה גיאוגרפית.

הכשרתם של מטפלים בתחום רפואת צמחים

מטפלים בתחום רפואת צמחים לומדים מסלול של 4 שנים. מדובר  במסלול לימודים ארוך הכולל לימודי תזונה קלינית, התמחות בסוגי הצמחים השונים, תוך התאמתם למצבו של המטופל.ל אחר סיום הלימודים, משלים המטפל שנה נוספת בה הוא מתמחה בסוגי הצמחים השונים.