האם רפואה סינית מתאימה לכולם

אנשים רבים המבקשים למצוא דרכי טיפול חלופיות פונים לרפואה הסינית. הפנייה מלווה לעיתים בחשש גדול, שכן מדובר בשיטות טיפול לא קונבנציונליות שאינן מוכרות לקהל הרחב. בנוסף, הם לא יודעים לאיזה גילאים מתאימים הטיפולים השונים. רפואה סינית מתאימה לכל שכבות הגיל ולכל מחלה ופעמים רבות מצליחה במקומות בהם הרפואה המערבית נכשלת. רפואה סינית מציעה שיטות טיפול שונות שהפכו את הרפואה הסינית לבטוחה.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

האם טיפול באמצעות דיקור סיני מלווה בתופעות לוואי

דיקור סיני היא שיטת טיפול בטוחה שאינה מלווה בתופעות לוואי, כאשר הטיפול מתבצע עכל ידי מטפל מקצועי ומוסמך.מטפל מקצועי יבצע דיקור סיני באמצעות מחטים סטריליות וחד פעמיות. על מנת לבצע טיפול בדיקור סיני, המטפל רוכש את הכשרתו במוסדות ללימודי רפואה סינית הכוללים לימודים מעמיקים של מבנה גוף האדם על מנת להעניק למטופל את הטיפול הטוב ביותר. לסיכומו של דבר, דיקור סיני היא שיטת טיפול יעילה במסגרתה המטופל מתמסר למטפל ובאמצעות דקירה קטנה ניתן  להרגיש את השינוי.

מהן הסיבות להיווצרות כאבי גב תחתון

ישנן מספר סיבות להיווצרות כאבי גב תחתון כגון:

  • נעליים לא מתאימות- נעליים לא מתאימות כמו למשל נעלי עקב עשויים לגרום לחוסר יציבות וליצור הליכה לא נכונה שגורמת למבנה הגוף להשתנות.
  • שרירי בטן חלשים -  היחלשות של שרירי הבטן עשויה להזיק לבריאות של האדם. לשרירי הבטן תפקיד חשוב הם תומכים בגב התחתון. לפיכך, שרירי בטן חלשים עשויים לפגוע בגב התחתון.