רפואה אלטרנטיבית

מה בין רפואה אלטרנטיבית לביטוח בריאות פרטי

במקרה של צרה רפואית, ביטוח בריאות מהווה רשת בטחון למטופלים שעה שהם נזקקים לטיפול שאינו כלול בסל הבריאות ולעיתים עלותם גבוהה. רפואה אלטרנטיבית היא שיטת טיפול שונה הכוללת טכניקות טיפול שלא נמצאות תחת הגדרה של רפואה קונבנציונלית. רפואה אלטרנטיבית כוללת סוגים שונים של ריפוי למשל, ריפוי באמצעות צמחי מרפא ועוד. בעקבות השינוי שחל בתחום רפואה אלטרנטיבית קופות חולים רבות הוסיפו שירותים כוללים של רפואה אלטרנטיבית כמו דיקור סיני. חברות ביטוח פרטי מודעות לעלות הגבוהה של הטיפולים ולפיכך מאפשרות מימון תרופות אלטרנטיביות.  

סוגי טיפול שונים ברפואה האלטרנטיבית

סוגי טיפול שונים ברפואה האלטרנטיבית

כיצד צמחי מרפא עשויים לשפר את מראה השיער במקרים של נשירת שיער

ברוב המקרים נשירת שיער עשויה לנבוע כתוצאה מבעיות בריאותיות שונות או בעקבות חסרים מסוימים בתזונה. כיום אודות לשינויים שחלו בתחום הרפואה התפתחה היכולת לאבחן את הסיבות לנשירת שיער. בשנים האחרונות לא מעט אנשים פונים לקבלת עזרה ממטפלים העוסקים בתחום רפואה אלטרנטיבית, ומציעים שיטות טיפול שונות המחליפות את שיטות הטיפול הקונבנציונליות. טיפול בצמחי מרפא נחשב לאחת השיטות היעילות ביותר לטיפול בנשירת שיער, שכן קיימים סוגים שונים של צמחים העובדים על הזרמת הדם.

כיצד יוגה טיפולית עשויה לעזור במקרה של  כאבי גב תחתון

יוגה טיפולית היא שיטה הכוללת סדרת תרגילים לאנשים שמצבים לא מאפשר להם להגיע לשיעורים רגילים. יוגה טיפולית מחזקת את הגוף ומסייעת לשיפור התנועה במקרה של כאבי גב תחתון. כאשר מדובר על כאבי גב תחתון ניתן לעבוד על חיזוק השרירים הגורמים לכאב.