רפואת צמחים לטיפול בשחלות פוליציסטיות

רפואת צמחים המסייעת לטיפול בשחלות פוליציסטיות

תסמונת שחלות פוליציסטיות נובעת כתוצאה מאיזון הורמונלי. כאשר השחלה מתחילה לייצר ציסטות יותר מאשר ביציות, מצב זה מוביל להגדלה של השחלה מגודלה הטבעי. תהליך זה מפריע ליצירת ביציות וגורם לשיבושים בביוץ. אפשר לומר כי למערכת העצבים השפעה רבה על התפתחות התסמונת.

רפואת צמחים מסייעת לבעיות וכאבים רבים

רפואת צמחים מסייעת לבעיות וכאבים רבים

שחלות פוליציסטיות נחשבת לבעיה שכיחה בקרב נשים בגיל הפריון. תסמונת שחלות פוליציסטיות גורמת לבעיות פריון. רפואת צמחים מסייעת לטיפול בשחלות פוליציסטיות. נשים שסובלות משחלות פובליציסטיות יכולות לקחת צמחי מרפא שונים לטיפול בתסמונת.הצמחים יכולים להביא לאיזון הורמונים.

צמחי מרפא סינים לנשירת שיער

נשירת שיער היא תופעה שכיחה בקרב נשים וגברים, אך רוב הגורמים לנשירת שיער שונים מגברים לנשים. ידוע כי נשים בהריון סובלות מתופעה של נשירת שיער כתוצאה משינויים הורמונאליים שעוברת האישה במהלך ההיריון. בנוסף, הסיבות לנשירת שיער שונות, החל מתזונה לקויה ועד למחלות. צמחי מרפא סינים עשויים להביא לשיפור בזרימת הדם ולעודד את השיער לצמוח שוב.

מהו דיקור סיני באוזן

הרפואה הסינית מתבססת על דיקור בנקודות שונות בגוף ללא תופעות לוואי. פעולת דיקור סיני באוזן מסייעת לאנשים הסובלים מבעיות רפואיות שונות. טיפול בדיקור סיני באוזן היא שיטת טיפול הכוללת שימוש במחטים סיניות. מקורה של השיטה בכתבים סיניים עתיקים. לכל נקודה יש השפעה על המערכות בגוף, כאשר  באוזן ישנן נקודות שונות המשפיעות על הגוף. משמעות הטיפול הוא שימוש בגוף לריפוי ולא חיפוש אחר תרופות אשר עשויות לגרום נזק לגוף.