ריפוי בצמחים – טחורים

רבים נוטים לחשוב כי הופעת טחורים מעדיה על בעיות במערכת העיכול, ובכן לפי ההגדרה הרפואית, טחורים מוגדרים כבעיה של מערכת הדם הוורידית. מהם טחורים? טחורים הם ורידים נפוחים הגורמים לאנשים בעיות, עד לכדי פגיעה באיכות חייהם.

כאן נכנסת לתמונה הרפואה הסינית. צמחי מרפא אחראים על חיזוק דפנות הוורידים, מה שגורם להעלמת הטחורים. ריפוי בצמחים עשוי להיות פתרון מצויין לאנשים הסובלים מטחורים.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

צמחי מרפא סינים לסובלים מבעיות הזעה

אנשים הסובלים מהזעת יתר ימנעו מלחיצת יד, לבישת חולצות בהירות הקיץ ויעדיפו להישאר במזגן בבית או במשרד. כאשר הטמפרטורה הפנימית של הגוף עולה, החיישנים של העור מתריעים לאיבר האחראי במוח שיאזן את הטמפרטורה, היות וחום יכול לפגוע באיברים מסוימים. כך בלוטות הזיעה נכנסות לפעולה ומפרישות זיעה.

הזעת יתר מוגדרת כהפרשה של זיעה בכמויות גדולות מדי.הרפואה הסינית בוחנת את התופעה לפי האחראים לה בגוף כלומר, הכליות והראות.לפי הרפואה הסינית, יש לבדוק את מצב הכליות והראות ולאזן את תפקודם. הרפואה הסינית מטפלת בהזעת יתר באמצעות צמחי מרפא סינים. צמחי מרפא סינים המתאימים באופן אישי למטופל וטעמם הוא חמצמץ, מה שמסייע לשמור את הנוזלים בתוך הגוף.

דיקור סיני – כיצד למצוא מטפלים

קיימים מטפלים ברפואה סינית רבים המשתמשים בדיקור לטיפול במגוון בעיות

קיימים מטפלים ברפואה סינית רבים המשתמשים בדיקור לטיפול במגוון בעיות

דיקור סיני זו שיטת טיפול שמטרתה שמירה על איזון גוף ונפש. השיטה מסייעת במניעת מחלות.דיקור סיני מסייע בפתרון רחב של בעיות רפואיות, החל מכאבי ראש ועד לבחילות בהריון.

שיטת דיקור סיני מחייבת מציאת מטפלים מקצועיים. כיום ברשת האינטרנט ניתן למצוא באתרי רפואה רשימה של מטפלים וממנה ניתן לבחור את המטפל הטוב ביותר.