צמחי מרפא לסרטן

יתרונות צמחי מרפא לסרטן הערמונית

צמחי מרפא עשויים להקל על תופעות הלוואי של מחלת סרטן הערמונית. סרטן הערמונית הוא סרטן נפוץ בקרב גברים שעברו את גיל ה50. בשלבים המוקדמים הסרטן יכול להתפשט לאזורים שונים בגוף. צמחי מרפא לסרטן נחשבים ליעילים בעיקר לטיפול בסרטן הערמונית.הצמחים מכילים חומרים פעילים מבחינת רפואית.

גם לסרטן צמחי מרפא יעילים מאוד בהתמודדות עם המחלה

גם לסרטן צמחי מרפא יעילים מאוד בהתמודדות עם המחלה

 דיקור סיני לילדים – אין ממה לחשוש

לפי הרפואה הסינית, האנרגיה של הילד שונה מהאנרגיה של אדם מבוגר. ילדים רגישים יותר ממבוגרים, היות והם פחות מחוסנים מאשר המבוגרים, כך אין להם אפשרות להתמודד עם העולם המערבי. הרפואה הסינית מצליחה לתת מענה היכן שהרפואה הקונבנציונלית נכשלת. שיטת ריפוי כמו דיקור סיני עשויה לשפר את איכות חייהם של הילדים.

ילדים סובלים מלא מעט מחלות כמו אסטמה, בעיות במערכות העיכול.המחלות ניתנות לריפוי על ידי דיקור סיני.בשונה מדיקור סיני למבוגרים, דיקור סיני לילדים מתבצע באמצעות מחטים עדינות המותאמות לילדים. דיקור סיני לילדים נמשך מספר שניות,ואילו דיקור סיני למבוגרים נמשך כ20 דקות.

דיקור סיני כאבי גב לספורטאים

ענף הכדורעף הוא ספורט תחרותי,בו מתחרות שתי קבוצות במגרש בו יש רשת המפרידה בין שני החלקים במגרש. מטרת המשחק היא לגרום לכדור לפגוע במגרש של היריב. ספורטאים מקדישים זמן רב לאימונים. אימוני ספורט יכולים לשפר את איכות חייהם ולהביא לתוצאות טובות.לפעמים תנועה לא נכונה במגרש עשויה לגרום לכאבי גב.  כאבי גב עשויים להיגרם כתוצאה מתנועה לא נכונה. דיקור סיני כאבי גב כיצד זה מתבצע? המטפל לא בהכרח צריך לדקור את המטופל באזור הכואב,אלא בנקודות רחוקות יותר לריפוי כאבי הגב.