צמחי מרפא

כיצד צמחי מרפא עשויים לסייע לנשירת שיער

צמחי מרפא עשויים לסייע לבעיות רבות

צמחי מרפא עשויים לסייע לבעיות רבות

החוויה של נשירת שיער עשויה להיות חוויה לא  נעימה לנשים ואף לגרום להיסטריה. כך פתאום חבילות של שיער עשויות לנחות במקלחת, ופעולת הסירוק תהפך לפריבילגיה בלבד. כמו כן כל הבית יהיה מלא בשעירות, מה שיוביל לשינוי פתאומי בחיים. כל סדר היום ישתנה ואנשים יתחילו לחפש פתרונות להפסקת הנשירה. הרפואה הסינית מצאה פתרון – שימוש בצמחי מרפא. השיטה הרפואית פיתחה לא מעט תרופות לטיפול בבעיות שונות. צמחי מרפא עשויים לסייע להפסקת נשירת שיער. שימוש בחליטות של צמחי מרפא עשויים לשפר את חוזק השיער.

טיפולי צמחי מרפא נוספים 

כיצד רפואה סינית עשויים לסייע לאנשים לשנות את הרגלי האכילה  

בשנים האחרונות חלו שינויים בהרגלי האכילה של אנשים רבים. כיום אנשים אוכלים תוך צפייה בטלוויזיה, קריאת עיתון או מול המחשב בעבודה. לא רק בהרגלי האכילה חל שינוי, אלא גם במאכלים השונים להם נוספו חומרים שגורמים לירידה בערך התזונה. לפי התחום של רפואה סינית לכל מזון יש אנרגיה שונה כלומר, מזון יכול ליצור בגוף האדם יובש, לחות או חום. מזון שנספג במערכת העיכול יכול להשפיע על איברים מסוימים בגוף.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

האם דיקור סיני באמת יעיל 

דיקור סיני מטפלים רבים מציינים, היא שיטת טיפול חדשה שיכולה לסייע בטיפול בבעיות שונות. בשנים האחרונות התנהל מחקר שבדק את יעילות הטיפול בריפוי מחלות שונות. המסקנה העולה מהמחקרים הללו היא שהחדרת המחטים משפיעה באופן ישיר על מערכת העצבים וגורמת לשחרור חומרים כימיים המסייעים להקלה בכאבים, לשיפור מצב הרוח ועוד.