ערמונית מוגדלת ובעיות אין אונות

בלוטת הערמונית או בשמה השני פרוסטטה היא חלק משלוש בלוטות אצל הגבר. מיקומה של בלוטת הערמונית מתחת לשלפוחית השתן. אמנם מדובר בבלוטה קטנה אך חשובה מאד, שכן תפקידה של הבלוטה הוא ייצור חלק מנוזל הזרע. כאשר יש בעיות עם הערמונית היא עלולה לגרום למצב של אין אונות.

ערמונית מוגדלת – מהי הסיבה לכך?

תפקידה של ערמונית מוגדלת היא לייצר חלק מנוזל הזרע. ככל שעולה הגיל, כך חלה ירידה ברמת ההורמון הגברי, מה שמוביל לירידה בתפקודה של בלוטת הערמונית. השינויים בגופם של הגברים עשויי לגרום להגדלה של הבלוטה. ככל שבלוטת הערמונית תמשיך לגדול, כך עולה הסיכון לפתח בעיות הקשורות למערכות המין והשתן.

אין אונות טיפול באמצעות גלי הלם

סובלים מבלוטת ערמונית מוגדלת? במידה והתשובה חיובית כדאי לפנות לאורולוג מומחה על מנת להתאים את הטיפול המתאים. אורולוג מומחה יתאים את הטיפול בהתאם לרקע של המטופלים, גילם. תופעת אין אונות היא תופעה שיכולה לפגוע באיכות החיים של הגברים. לפיכך, יש לטפל בתופעה כדי לחזור ולנהל חיים תקינים.

בשנים האחרונות ניתן לראות סוגים שונים של טיפולים שמטרתם היא למנוע את התופעה ולאפשר לגברים ליהנות מחיי מין טובים. טיפול בערמונית מוגדלת באמצעות גלי הלם נחשב לטיפול מהפכני שמטרתו להקהל על הכאבים. טיפול בגלי הלם הוכיח את עצמו כיעיל במיוחד לריסוק אבנים בכליות או הקלה על בעיות אורתופדיות. גלי ההלם יוצרים רעידות המסייעות להרחבה של כלי הדם. במידה והנכם מעוניינים לנסות את הטיפול, חשוב מאד לפנות למטופל מקצועי בתחום שיתאים עבורכם את הטיפול.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>