חשק מיני ופרוסטטה (ערמונית) מוגדלת

סובלים מערמונית מוגדלת? כיצד תחזירו את ההנאה לחיים וגם את החשק המיני?

פרוססטה מוגדלת פוגעת באיכות חייהם של גברים רבים, ולכן הצעד הראשון הוא לטפל בבעיה.

 

מהי פרוסטטה מוגדלת ?

פרוסטטה מוגדלת הינה תופעה נפוצה בקרב גברים בסביבות גילאי 50 ומעלה. שינויים הורמונאליים המתרחשים בגופם של גברים גורמים להגדלתה של הערמונית. בשלב ההתבגרות של גברים ההורמון הגברי כלומר, הטסטוסטרון משנה את צורתו, מה שעשוי לגרום להופעת פרוסטטה מוגדלת. פרוסטטה מוגדלת חוסמת את פתח של שלפוחית השתן, מה שגורם להפרעה במתן שתן.

זרימת השתן נחלשת,לא מתאפשרת התרוקנות מלאה, ולכן יש צורך לקום מספר פעמים בלילה.פרוסטטה מוגדלת פוגעת באיכות החיים של גברים רבים ואף מגבירה את תחושת הבושה. לדוגמא, כאשר יש רצון לנסוע רחוק, יש צורך לתכנן את הנסיעה כך שיהיה ניתן לעצור לעיתים קרובות לשירותים. אחת האפשרויות לטיפול היא באמצעות צמחי מרפא. בשונה מתרופות, צמחי מרפא פועלים כמו תרופות אך ללא תופעות לוואי, מה שמאפשר לגברים להמשיך בחייהם.

 

כיצד להחזיר חשק מיני ?

פרוסטטה מוגדלת מערימה קשיים על גברים רבים. גברים הסובלים מהתופעה מדווחים לא פעם על כאבים עזים, מה שמונע מהם לקיים יחסי מין. גברים רבים מתביישים בחוסר חשק מיני ומעדיפים להדחיק את הבעיה ולא לטפל בה. סובלים מערמונית מוגדלת?מומלץ לפנות לקבלת טיפול אצל אורולוג מומחה ולהחזיר את ההנאה לחיי המין. כיצד להחזיר חשק מיני? היא שאלה שגברים הסובלים מערמונית מוגדלת שואלים. אחת הדרכים היא באמצעות תזונה נכונה. על מנת לשמור על גודל תקין של בלוטת הערמונית, כדאי להמעיט בצריכה של שומנים מן החי ומוצרי חלב. כמו כן, ניתן להשתמש בצמחי מרפא להחזרת החשק המיני.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>