כאבי גב תחתון

הופעת כאבי גב תחתון אצל נשים בהריון

במהלך תקופת ההיריון נשים רבות סובלות מכאבי גב, ובייחוד כאבי גב תחתון. כאבי גב תחתון נובעים מהעלייה במשקל הגוף, אך הסיבה המרכזית היא שינוי ביציבה. התפתחות העובר גורמים לאישה לשנות את יציבתה על ידי מתיחת עמוד השדרה. כאבי גב תחתון בהריון עשויים לשבש את שגרת החיים של נשים רבות ולהפריע להם לבצע פעולות שונות שהיו רגילות לבצע לפני תקופת ההריון. קיימים תרגילים שונים באמצעותם ניתן להקל על כאבי הגב בתקופת ההריון.

כאבי גב תחתון נפוצים מאוד בשנים האחרונות

כאבי גב תחתון נפוצים מאוד בשנים האחרונות

מהם היתרונות של דיקור סיני במהלך ההיריון

במהלך ההיריון חלים שינויים רבים בגופה של האישה, שעשויים לפגוע באיכות חייה. לכן, נשים רבות פונות לרפואה אלטרנטיבית, על מנת  לחפש שיטות טיפול שונות. דיקור סיני היא שיטת טיפול יעילה במהלך ההיריון. התאמת נקודות הטיפול נעשית באופן אישי בהתאם ללקוחה. לחיצה על נקודות מסוימות בגוף מהווה טיפול שעשוי להקל על תחושת הבחילה בתקופת ההריון. דיקור סיני עשוי לשפר את ההרגשה הכללית במהלך ההריון.

האם צמחי מרפא סיניים יכולים להועיל במהלך ההיריון

צמחי מרפא סיניים הינם שיטת טיפול יעילה במיוחד לפתרון בעיות רפואיות. עם זאת, במהלך ההיריון השימוש בצמחי מרפא צריך להיות מוגבל, בייחוד בשליש הראשון של ההריון. בתקופת ההיריון ניתן להשתמש בצמחים שאינם רעילים ובעלי פעילות עדינה. צמחים אלו עשויים להוות תוסף תזונה ולמנוע אנמיה, מה שיגביר את  הסיכוי ללדת תינוק בריא.