כיצד דיקור סיני יכול לסייע לנשים בהריון

הרפואה הסינית מציעה לא מעט פתרונות עבור נשים בהריון עוד לפני כניסתן להריון, כאשר המטרה היא לחזק את הגוף ולהכין אותו לקראת השינוי שיעבור הגוף. כאשר האישה מגיעה לתחילת ההיריון כאשר היא במצב טוב כלומר, מאוזנת ובריאה  היא צפויה לחוות הריון קל. לעומת זאת, כאשר האישה מתחילה את ההיריון עם בעיה רפואית מצב זה עשוי להוות בעיה. טיפול בדיקור סיני לאשה בהריון יכול להביא את האישה למצב מאוזן. בשונה מדיקור סיני רגיל, דיקור סיני בהריון הנו טיפול בו מטופלים שני אנשים – האם והעובר. כאשר נקודות הדיקור יבחרו בהתאם למצב הרפואי של האם.

דיקור סיני גם אמצעי לטיפול לנשים בהריון

דיקור סיני גם אמצעי לטיפול לנשים בהריון

מה כוללים לימודי רפואה אלטרנטיבית

לפי הרפואה האלטרנטיבית הגוף והנפש קשורים זה בזה, מכאן שהרגשות והתחושות משפיעות על המצב הבריאותי. בשנים האחרונות סטודנטים רבים פונים לתחום רפואה אלטרנטיבית מתוך הבנה ששם יקבלו תשובות לשאלות. לימודי רפואה אלטרנטיבית הם לימודים עשירים בתוכם כמו למשל, שיאצו, דיקור, תרופות ועוד.

כאבי גב תחתון בזמן ההיריון – טיפול באמצעות שיאצו

בזמן ההיריון לא מעט נשים סובלות מכאבי גב תחתון. כאבי גב תחתון יכולים להופיע בכל שלב בהריון,אך הם נפוצים בעיקר בתחילת החודש השלישי.כאבי גב נגרמים כתוצאה משינויים הורמונאליים המתרחשים בגופה של האישה במהלך ההריון. הרפואה האלטרנטיבית יכולה לסייע לנשים הסובלות מכאבי גב בעזרת שיאצו. שיאצו היא שיטת טיפול שמטרתה להביא את הגוף לאיזון בעזרת אנרגיה הנמצאת בגוף.מטרת הטיפול היא להזרים אנרגיה שתגיע לכל חלקי הגוף. הטיפול מתבצע כאשר המטופל שוכב על גבי מזרנים בלבוש מלא כשהמטפל מבצע לחיצות על גופו.