דיקור סיני כאבי גב

דיקור סיני מגרה אזורים שונים בגוף לשחרר חומרים טבעיים המופרשים על ידי המוח. כאשר קיימים כאבי גב, דיקור סיני עשוי לסייע לשכך את הכאבים. דיקור סיני כאבי גב - כיצד זה מסייע לטיפול בבעיה? דיקור סיני מסייע לטפל בבעיה עצמה, כמו כן גם בסימפטומים שלה.  בנוסף, דיקור סיני מסייע בשיפור זרימת הדם בגוף, מה שמזרז את תהליכי ההחלמה. דיקור סיני יכול להוריד מהלחץ שהצטבר בגב וגורם לכאב להתפשט במקומות שונים בגוף.

דיקור סיני הנו טיפול נפוץ מאוד לכאבי גב

דיקור סיני הנו טיפול נפוץ מאוד לכאבי גב

ריפוי בצמחים – מה כוללת תוכנית הלימודים

תוכניות הלימוד העוסקות בנושא של ריפוי בצמחים מקנות ידע תיאורטי בתחום ריפוי בצמחים. סטודנטים הלומדים ריפוי בצמחים עורכים הכרות עם התכונות של הצמחים. ישנם סוגי צמחים שונים להם השפעה על העור, על השרירים. הסטודנטים לומדים את היתרונות שיש לצמחים תוך הדגמה.

טיפול ברפואה סינית לסובלים מדיכאון

דיכאון הפך בשנים האחרונות הפך לחלק מהנוף אצל רבים ויחד איתו ניתן לראות נוגדי דיכאון שמטרתם לסייע לאדם להיחלץ מהמצב הזה. אם בעבר היו מתייחסים לדיכאון כתופעה חולפת, כיום מתייחסים לדיכאון כתופעה קלינית. טיפול ברפואה סינית מדגיש את התמיכה הטכנית במחלה כמו דיכאון. המודעות של המטופל לקשר עם היקום מאפשרת לו להרגיש שייך למקום גדול, ולא להיות מנותק מהסביבה.

הרפואה הסינית רואה קשר ישיר לדיכאון ותפיסת העצמי. כאשר דבר מסוים הופך לבעל חשיבות ביצירת הנאה, החרדה יכולה להתקיים. אנשים הסובלים מדיכאון ופונים לרפואה סינית מחפשים פתרונות אחרים, כאלה שהרפואה הקונבנציונלית לא יכולה להציע. המטפל בצמחי מרפא עשוי לסייע לאנשים הסובלים מדכאון. לצמחי מרפא השפעה ישירה על תחושת הדיכאון.