דיקור סיני

כיצד דיקור סיני עשוי לעזור לילדים

דיקור סיני מספק פתרונות רבים לבעיות וכאבים שונים

דיקור סיני מספק פתרונות רבים לבעיות וכאבים שונים

תחום הרפואה הסינית עוסק לא רק במתן פתרונות לאוכלוסייה המבוגרת, אלא גם לילדים קטנים. מבחינה פיזיולוגית מבנה הילד שונה ממבנה של אדם מבוגר, לכן יש הרפואה הסינית מתייחסת אל המערכת הפיזיולוגית של הילד בנפרד. כך למשל, עבור ילדים קיימים מחטים קטנות וכתוצאה מכך דקירתן איננה מורגשת. באמצעות דיקור סיני ניתן לאבחן בעיות שונות כמו כאבי גדילה, היפראקטיביות. בשונה ממבוגרים אצל ילדים יש פחות בעיות במערכת החיסונית, לכן ניתן להגיע לתוצאות טיפול מהירות יותר מאשר אצל מבוגרים.

מהי רפואה אלטרנטיבית

רפואה אלטרנטיבית הינו מונח המתייחס לשיטות שונות של טיפולים והנפש שלא נחקרו במסגרת המדע.בשונה מרפואה קונבנציונאלית,רפואה אלטרנטיבית כוללת טיפול ללא מגע, אלא באמצעות עיסוים שונים כגון, עיסוי תאילנדי הכולל לחיצות. אם בעבר היה נהוג להשתמש במונח רפואה אלטרנטיבית כדי להבדיל בין הרפואה הרגילה כיום, פחות משתמשים במונח הנ"ל ומעדיפים להשתמש במונח רפואה משלימה.

הדגמה לטיפול באמצעות דיקור סיני

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

כאבי גב תחתון באמצעות טיפול הוליסטי

העידן המודרני בו אנשים מעבירים את שגרת יומם בישיבה במשרד, הביא להידרדרות במצבם הבריאותי של האנשים. כאבי גב משפיעים על אנשים רבים מרבים להתלונן כל כאבי גב תחתון. כאבי גב תחתון פוגעים באוכלוסיה הבוגרת וגורמים לכאב ותסכול רב הגורמים למגבלות רבות המביאות להיעדרות מהעבודה. הרפואה המשלימה רואה בראייה רחבה את נושא כאבי גב תחתון. השלכותיו של הטיפול כוללות את כל מערכות הגוף לצורך שיפור איכות החיים של המטופל ובאמצעות דיקור סיני כאבי גב אצל מטופלים רבים, משתפרים באופן משמעותי מאוד.

למידע נוסף: גיא קארו סיגל – טיפולי דיקור סיני